Ples filmových hvězd

Vážení čtenáři, občané, přátelé!

Od roku 2009 pravidelně každoročně pořádá společnost Castellum Holešov ve všech prostorách holešovského zámku svůj ples. Od roku 2016 je pak stálým partnerem a spolupořadatelem plesů Cestovní kancelář Bohemian tour.  A spolupráce je to nadmíru úspěšná. Blížící se ples nese název Ples filmových hvězd a proběhne první únorovou sobotu roku 2020. Máme zajištěnu dobrou taneční kapelu Fantajm music band z Olomouce, cimbálovou muziku Bystřica, výborné občerstvení, spoustu krásných cen do tomboly, zdarma svoz našich hostů ze Zlína a z Kroměříže. Těšíme se z toho, že náš ples navštívíte v kostýmu či převleku jakékoliv filmové star, budete se moci projít po červeném koberci a určitě s námi prožijete i nezapomenutelnou Oscarovou noc. Vaši odvahu a snahu určitě oceníme.

A o půlnoci se pak můžete stát držitelem hlavní výherní ceny, kterou je neomezené cestování s CK Bohemian tour v roce 2020.

Moc se na vaši návštěvu těšíme, vstupenky v ceně 350,– Kč jsou již v předprodeji v CK Bohemian tour i v informačním centru MKS Holešov v zámku.

Za pořadatele Jarka Pokorná,

předsedkyně společnosti Castellum Holešov